0 yorum  |  Yorum Yap
Marka: TOLURE
Ürün Kodu: HF0010
Stok Durumu: Pre-Order
748,00TL 775,00TL
En geç bir gün içinde kargoya verilecek.
Ürünlerimizde KDV dahildir.

*** Ticari kartlar için geçerlidir.


*** Taksitli Ödeme Seçenekleri Sadece Ticari kartlar için geçerlidir.

AÇIKLAMA ;

“Avrupa Yılın Ürünü” Ödüllü Hairplus Kirpik Uzatıcı

 

2012 Almanya en çok satılan ürün ödülü almıştır. 22 ülkede satılmaktadır. 

İçeriğinde bulunan, Amerikalı göz doktorları tarafından keşfedilmiş ve patentlenmiş prostaglandin sayesinde, kirpikleri her insanda (50 yaş üzeri dahil) %46 daha fazla uzatır.

 

İçeriğinde bulunan A, C, ve E vitaminleri ve phantenol sayesinde;

• Kirpiklerin ve kaşların dökülmesini önler, yoğunlaştırır ve uzatır.

• Hairplus kirpik uzatıcı yoğunlaştırıcı losyonun bir kutusu 12 hafta gider.

• Dört haftada etkisini gösterir.

 

 HAIRPLUS neler yapabilir?


Kirpiklerinizin uzunluğundan memnun değilseniz veya kaşlarınızda hoş görünmeyen boşluklar mevcutsa,HAIRPLUS sizin için kesinlikle en iyi seçimdir! HAIRPLUS, günlük olarak kullanıldığında kirpiklerinize ve kaşlarınıza kalıcı olarak çekici bir görünüm kazandıran yenilikçi bir sıklaştırıcı sıvıdır. Ürün, maksimum doğal uzunluk, yoğunluk, kalınlık sağlayarak mükemmel ve doğal bir görünüm verir.

Kaşlarda da çok etkilidir!

 

HAIRPLUS’ın etkisi sadece kirpiklerle sınırlı değildir. Memnun kalan birçok müşterimiz ürünü aynı başarıylan kaşlarında bulunan açıklık ve boşlukları gidermek için kullanmaktadır. Burada büyük oranda, gururla sergilenebilecek harika sonuçlar elde edilmektedir. Ancak, HAIRPLUS baş ve vücut kıllarında kullanılmamalıdır!

 

Hissedilebilir başarı.

Saç uzama hızı, yaşınıza ve saç foliküllerinizin yapısına bağlı olarak farklılık gösterebilir. Birkaç gün içinde ortaya çıkan, hafif bir gıdıklanma gibi hissedilebilir ilk – reaksiyonlardan, altı ila sekiz hafta sonra görülen maksimum uzunluk, yoğunluk ve kalınlık artışına kadar sabretmek gerekmektedir. Yani, kişisel uzama potansiyelini en iyi şekilde kullanabilmek için ilk HAIRPLUS uygulamasına en az sekiz haftalık bir süre boyunca devam edilmelidir.

Ne kadar HAIRPLUS’a ihtiyacım var?

3 ml içeren bir şişe HAIRPLUS, günlük kullanımda 10 – 12 haftalık bir süre için yeterli miktarda, yani maksimum kirpik ve kaş uzaması için gerekli olan miktardan çok daha fazla sıvı içerir.

 

Güvenli uygulama için ipuçları.

HAIRPLUS kullanımı hem kolay hem de güvenlidir. Ürün lokal olarak uygulanır. Göze doğrudan temasını önlemek için düzgün bir şekilde sürülmelidir. Şimdiye kadar ne klinik araştırmalar kapsamında ne de müşteriler tarafından herhangi bir yan etki gözlemlenmistir. Buna rağmen, diger bütün kozmetik ürünlerde olduğu gibi, münferit durumlarda alerjik reaksiyonların ortaya çıkabileceği konusunda sizleri uyarmak istiyoruz. Bu durumda lütfen ürünü kullanmayı bırakın ve durumun açıklığa kavuşturulması için doktorunuzla temasa geçin.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Benzer Ürünler